Noni owoc zdrowia

Noni to roślina o niezwykłych właściwościach leczniczych i odżywczych. Znana i stosowana była już w starożytności. Uważa się, iż pierwotnie roślina ta, będąca wiecznie zielonym drzewem lub krzewem o wysokości 3 do 7 metrów rosła w południowo-wschodniej Azji.

Do teraz wyodrębniono z noni blisko 100 substancji biologicznie czynnych podstawą działania których jest synergizm. Jednym z najcenniejszych składników noni jest prokseronina, której zawiera 800 razy więcej niż ananas. Ma ona wpływ na zahamowanie wzrostu guzów i komórek nowotworowych ale nie tylko. Wysoka zawartość prokseroniny w noni może zapewnić organizmowi wytworzenie kseroniny (ujmując to w wielkim uproszczeniu). Kseronina uśmierza różne bóle, powoduje szybsze gojenie się ran, złamań, leczy także uzależnienia od nikotyny, narkotyków.

czytaj całość »
Skazani na suplementacje

Skazani na suplementację - polecam ten wywiad

Skazani na suplementację
 
Rozmowa z prof. Aleksandrem Ożarowskim.
czytaj całość »
Odchudzanie

Jak się zdrowo odchudzać ? Odpowiedź znajdziesz w tym tekście.

czytaj całość »
Odkwaszanie organizmu

Twój organizm jest strukturą żywą, odnawiającą się i regenerującą. Dla przykładu cały Układ kostny odnawia się w ciągu 7 lat, a na zagojenie rany na skórze, potrzebujesz ok. 30 dni. Zatem Twój organizm ma potrzebę ciągłego  dostarczania składników odżywczych, aby zostały one wbudowane w odpowiednim czasie i miejscu, a tym samym procentowały dla Ciebie dobrym zdrowiem.

Medycyna klasyczna najczęściej traktuje człowieka jako związek chemiczny i odpowiednio do tego z nim postępuje, podając antybiotyki i inne leki farmakologiczne, pełne chemicznych związków. Dla przykładu wiele chorób jak również stres, depresja a dalej choroby psychiczne, mają swoje podłoże w złym odżywianiu, metabolizmie i zakwaszeniu organizmu. Jak zatem można, mając pełne kieszenie antybiotyków, leków psychotropowych, znieczulających,  nasennych itd..., myśleć poważnie o przyrodzie i o naszej z nią symbiozie? - dr J. Jonas autor książki "Zagadki zdrowia".

czytaj całość »
Zarabiaj z CaliVita

CaliVita umożliwia zakupy ze zniżką 33% dla każdego kto przystąpi do klubu. Przystępuję się kupując produkt za co najmniej 84 zł oraz podając przy zakupie datę urodzenia.

CaliVita daje też klubowiczom możliwość zarabiania w oparciu o model Multi Level Marketing, czyli marketing wielopoziomowy. Wszystko co jest potrzebne to kod członkowski CaliVita, dobre chęci i entuzjazm. Każdy kto czyje się na siłach spróbować, dostanie od nas pełny komplet informacji, wraz ze szczegółowym szkoleniem kompletnie za darmo. Wystarczy zadzwonić do nas w tygodniu między 9.00 a 17.00 lub napisać email. 

 

 

 

 

czytaj całość »
Nopalin - bez błonnika nie ma zdrowia

Od kilku lat zajmuję się zawodowo współpracą z CaliVita California Fitness. Przeprowadziłam setki rozmów dotyczących porad dietetycznych oraz stosowania suplementacji preparatami naszej firmy, które zaowocowały dużą poprawą zdrowia u naszych konsumentów. Muszę tu podkreślić, iż świadomość profilaktyki i umiejętność odbierania sygnałów z naszego organizmu jest coraz większa wśród ludzi, ale to wciąż „kropla w morzu”. Reklamy kuszą różnego typu słodyczami, napojami i kosmetykami, które nie są bez znaczenia na nasze zdrowie i samopoczucie. Organizm często stara się powiadomić nas o zmianach chorobotwórczych, ale albo nie umiemy ich odczytać, albo je ignorujemy.

czytaj całość »
Witamina C

Witamina C (kwas askorbinowy) jest niezmiernie ważna dla organizmu ludzkiego.

Witamina C należy do grupy witamin rozpuszczalnych w wodzie. Szkodzą jej: długotrwałe gotowanie, podgrzewanie, zasmażanie, konserwowanie, długie przechowywanie.

czytaj całość »
Czosnek samo zdrowie !

Wśród wielu biologicznie czynnych komponentów, czosnek zawiera m.inn. Związki siarkowe, allicynę, wapń, selen, cynk, fosfor, magnez, jod, żelazo, kobalt, wit.B1,B2,C, PP, pektyny.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl