Bee Power (50 kapsułek)

Bee Power - mleczko pszczele
  • cena klubowa
Dostępność duża ilość
Wysyłka w 48 godzin
Cena:: 64,00 zł 48,00 zł 48.00 PLN
ilość szt.
Producent: CaliVita
Kod produktu: FL0042

Opis

SUPLEMENT DIETY

Jeśli ufasz naturalnym rozwiązaniom, wyciąg z mleczka pszczelego jest tym właściwym. Temu koncentratowi substancji odżywczych królowa pszczół zawdzięcza swoje 3-4 letnie życie podczas gdy nie przyjmujące go robotnice żyją tylko 4 do 6 tygodni. Spożywanie wyciągu z mleczka pszczelego przynosi człowiekowi znaczące korzyści.

Skład:
50 mg - Mleczko pszczele (6% HDA) (ekwiwalent 150 mg mleczka świeżego)

Dawkowanie:
1-3 kapsułki dziennie 1/2 godz. przed posiłkiem

Mleczko pszczele to substancja, której składająca jaja królowa pszczół zawdzięcza swoje dużo dłuższe od pozostałych mrówek - 3 a nawet 6 letnie życie. Równie imponująca jest ilość składanych przez nią jaj (dziennie 1000 – 1500). Robotnice natomiast, zależnie od pory roku żyją 4-6 tygodni, trutnie najwyżej 5 tygodni. Wydzielina gruczołów gardzielowych pszczół robotnic o niezwykle bogatym składzie to właśnie mleczko pszczele. Głównymi jej składnikami są białka wysokiej jakości. Kolejnym jest cały zestaw witamin z grupy B, również substancje pobudzające wzrost, składniki mineralne, enzymy i 18 różnych aminokwasów. Mleczko pszczele stanowi również naturalne źródło acetylocholiny, doskonałe dopełnienie naturalnej diety. Jest doskonałym wsparciem układu immunologicznego. Liczne doświadczenia potwierdziły szerokie spektrum jej możliwości m.in. odświeżania, rewitalizacji, wzmocnienia ogólnej kondycji człowieka. Ogromna popularność mleczka pszczelego na świecie jest w pełni uzasadniona.

UWAGA!

 • Ponieważ mleczko pszczele powstające z pyłków kwiatowych, miodu i wydzieliny gruczołów  gardzielowych pszczół robotnic, nie jest polecane osobom uczulonym na pyłki i produkty pszczele.

• W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej, bezzwłocznie należy odstawić produkt!

• Produkt musi być przechowywany w chłodnym miejscu z uwagi na jego składniki rozkładające się w wyższej niż pokojowa temperaturze. Suplement diety nie może być stosowany w zastępstwie zróżnicowanej diety.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl