Paraprotex (100 tab.)

CV0114_xl.png
  • cena klubowa
  • nowość
Dostępność duża ilość
Wysyłka w 24 godziny
Cena:: 233,00 zł 175,00 zł 175.00 PLN
ilość szt.
Producent: CaliVita
Kod produktu: CV0114

Opis

Paraprotex

Paraprotex jest preparatem pochodzenia roślinnego a jego składniki pomagają zwalczać gronkowiec, pasożyty, owsiki, lamblie. Jest również pomocny przy zwalczaniu boreliozy.

Paraprotex  umożliwiając jelitom powrót do naturalnego cyklu, tworząc dla komórek układu immunologicznego, właściwe środowisko do pracy i odnowy. Składniki Paraproteks mogą również być bardzo pomocne w trakcie procesów oczyszczania organizmu.

Prace nad składem oraz doborem odpowiednich ziół prowadzi wybitny naukowiec prof. dr nauk med. Valeria Szedlak-Vadocz.

SUPLEMENT DIETY

Paraprotex nie jest dostępny w aptekach, jest wysyłany w ciągu 48 godzin z centralnego magazynu producenta, co zapewnia utrzymanie najniższej, jednorodnej ceny.

Paraprotex niszczy:

bakterie wywołujące infekcje ran - gronkowiec, paciorkowce,
pasożyty przewodu pokarmowego, bakterie, grzyby, lamblie, robaki i inne,
wiele odmian wirusów (300) i grzybów (100)

"Zanim rozpocznę właściwą kurację leczniczą, wszyscy moi pacjenci przechodzą fundamentalny etap przygotowawczy - gruntowne oczyszczenie z zatruwających organizm pasożytów. Stosuję Paraprotex...".

"...Paraprotex podawałam z powodzeniem u dzieci i u niemowlęcia (1 roczek) w celu usunięcia pasożytów jelitowych - owsików. Dawka była odpowiednio mniejsza, a kuracja rozpoczęła się stopniowo od 1/4 tabletki..."

Prof. Valeria Szedlak-Vado

Prof.dr Valeria Szedlak-Vadocz Przewodnicząca Zespołu Doradców Medycznych CaliVita International.

Podczas swojej trzydziestoletniej pracy zawodowej prof. Valeria Szedlak-Vadocz uzyskała stopień naukowy z biochemii lekarskiej (1978), z medycyny nuklearnej (1980) i z patofizjologii klinicznej (1986). Po zakończeniu własnych badań klinicznych i praktycznych w dziedzinie patologii układu moczowego, w 1986 r.uzyskała stopień doktora nauk medycznych.

Prof. Szedlak opublikowała 160 artykułów specjalistycznych oraz prac naukowych, jest również współautorką czterech specjalistycznych podręczników oraz monografii medycznych.

ParaProtex likwiduje przyczyne choroby: bakterie, grzyby, wirusy, które zostawiając w komórce toksyczne jady, zatruwają organizm i poprzez zachwianie homeostazy (równowagi) przyczyniają się do powstawania wielu chorób. Oczyszczanie organizmu jest podstawą zdrowia.

"Pasożyty "ukradkiem" zasiedlają i kolonizują organizm człowieka. Rozwijają się we krwi i naczyniach, powodując tym samym powstanie chorób sercowo - naczyniowych. Zasiedlają wybrany organizm zanieczyszczony żużlem i budują w nim kolonię - opuchliznę. Pasożyty przedziurawiają i zakorkowują naczynia dając przy tym podstawy do zawału. W ten spośób choroby sercowo naczyniowe, rak, AIDS, cukrzyca, skleroza, zawał i inne główne schorzenia cywilizacyjne są konsekwencją rozwoju pasożytów w organizmie człowieka."

"Życie bez pasożytów" G. Małachow

Kliknij tutaj aby zapoznać się z proponowaną kuracją oczyszczającą z gronkowców, pasożytów, grzybów i wirusów z użyciem AC-Zymes, Paraprotex i Nopalin - zawiera opis dawkowania także u dzieci (odrobaczanie)

Wybrane opinie kliknij tutaj.

Paraprotex skład:

150 mg - Owoc Rangoon creeper
100 mg - Nasiona Komosy piżmowej
50 mg - Ekstrakt z berberysu zwyczajnego (std. 6% alkaloidów)
50 mg - Żywica balsamowca mirra
50 mg - Olej z goździków korzennych
50 mg - Ekstrakt z kory Pau d'Arco
37.5 mg - Orzech czarny
37.5 mg - Olej z orzecha włoskiego
25 mg - Ekstrakt z nasion grapefruita
12.5 mg - Czosnek

Dawkowanie:
1 - 2 tabletki dziennie z posiłkiem.

Czosnek od tysięcy lat jest uważany za środek wspomagający siły obronne organizmu i procesy trawienia. Także utrzymujący właściwą równowagę mikrobiologiczną jelit. Dodatkowo spełnia doniosłą rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przykładowo wątroby, układu oddechowego.

Ekstrakt z kory Pau D’Arco jest naturalną barierą organizmu od czynników zewnętrznych. Polepsza ogólne samopoczucie, wspomaga funkcje nerek i mikro krążenie.

Ekstrakt z nasion grejpfruta utrzymuje równowagę mikrobiologiczną i antyoksydacyjną w tkankach i wspomaga procesy oczyszczania organizmu.

Żywica z balsamowca mirra, zawierając cenne substancje (szczególnie cynk, krzem i potas)), wspiera pozbywanie się przez organizm produktów ubocznych.

Ekstrakt z berberysu zwyczajnego – korzystnie wpływa na właściwe funkcjonowanie układu pokarmowego, wydzielanie soków trawiennych a także reguluje apetyt.

Olej z goździkowca korzennego - to znany i przez wiele wieków skutecznie stosowany przez medycynę ludową środek wiatropędny.

Olej z orzecha włoskiego należy do bardziej cenionych olejów z roślin z racji sporej zawartości rozpuszczalnych w tłuszczach witamin i nienasyconych kwasów tłuszczowych np. linolenowego. Odgrywa ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu pęcherza moczowego oraz nerek w zakresie ich roli wydalniczej. Pomaga utrzymać na właściwym poziomie cholesterol, trójglicerydy we krwi.

 

Paraprotex

 

Paraprotex jest pomocny w oczyszczaniu organizmu z toksyn, oczyszczaniu jelita grubego z grzybów, oczyszczaniu jelita z pasożytów. Usuwaniu owsików u dzieci i dorosłych. Pomaga leczyć organizm zaatakowany przez candida albicans i gronkowca. Stanowi świetne podstawę naturalnej detoksykacji.


UWAGA!
- Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
- Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
- Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

 

Artykuł Prof.dr Valeri Szedlak-Vadocz w PDF na temat działania i składu Paraprotex kliknij tutaj.

 

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl